e-Darling – dlaczego warto korzystać i na co uważać

e-Darling – dlaczego warto korzystać i na co uważać

Serwisy randkowe święcą coraz większą popularność już od dobrych kilku lat. Wiąże się to przede wszystkim z brakiem czasu i zapracowaniem współczesnych ludzi, którzy jednak mimo wszystko nie chcą rezygnować z poszukiwania swojej drugiej połówki. W Polsce sporo użytkowników przyciągnął do siebie pewien konkretny portal, dlatego odpowiedzią na pytanie o to, gdzie szukać miłości, może być dla wielu: znajdź partnera na edarling. Co więc sprawia, że tak wiele osób decyduje się z niego korzystać? Co zrobić, żeby być bezpiecznym podczas jego użytkowania?

Nietypowy proces rejestracji

Jest jedna istotna rzecz, która znacznie odróżnia e-Darling od konkurencyjnych serwisów. Jest nią właśnie bardzo rozbudowany proces rejestracji, składający się z około 100 pytań dotyczących preferencji, zainteresowań i cech charakteru. Ma on na celu jak najlepsze dopasowanie do siebie dwóch osób tak, aby rzeczywiście były pod wieloma względami kompatybilne. Większość innych serwisów randkowych decyduje się na stworzenie jak najszybszych i najprostszych procesów rejestracji, aby nie odstraszyć od siebie klientów. Wobec tego na e-Darling możemy oczekiwać lepszej jakości i bardziej dokładnych dopasowań, co dla wielu będzie sporą zaletą. Sam wygląd strony jest bardzo minimalistyczny, ale czytelny i łatwy w nawigacji.

Ile kosztuje użytkowanie e-Darling?

Słysząc znajdź partnera na edarling zapewne niejedna osoba w pierwszej kolejności pomyśli o tym, ile to rzeczywiście kosztuje. W końcu nic nie ma za darmo, a każda strona musi jakoś na siebie zarabiać. Faktycznie, chociaż w teorii możemy założyć darmowe konto, ma ono zablokowane niemal wszystkie funkcje. Nie możemy nawet wysłać do nikogo bezpośredniej wiadomości. Wobec tego musimy przygotować się na związaną z korzystaniem z serwisu opłatę w wysokości kilkudziesięciu złotych miesięcznie w zależności od rodzaju konta premium, które wybierzemy

Na co powinniśmy uważać podczas korzystania z e-Darling?

Wciąż ogromnym problemem na wszystkim serwisach randkowych są osoby, które podszywają się pod kogoś innego. W momencie pierwszego spotkania twarzą w twarz może okazać się, że konwersowaliśmy z kimś zupełnie innym niż myśleliśmy. Na szczęście moderacja e-Darling działa bardzo sprawnie, a wielu potencjalnych oszustów odstrasza także rozbudowany test przy rejestracji. Mimo wszystko warto zachować pewne środki ostrożności. Warto przed spotkaniem naciskać na chociaż jedną rozmowę wideo. Wysyłane zdjęcia mogą być w końcu podrobione. Spotkanie powinno odbywać się w zaludnionym miejscu publicznym.

Dla wielu e-Darling może być ciekawą opcją wśród wielu dostępnych serwisów randkowych. Z pewnością dużym wyróżnikiem jest ciekawy i nietypowy proces rejestracji.