Jak łatwo przejść selekcję twarzy w klubie?

Jak łatwo przejść selekcję twarzy w klubie?

Masz ochotę pójść na fajną imprezę w popularnym klubie, ale wątpisz, czy Twój wygląd i styl spełniają surowe zasady dress code obowiązujące w tym miejscu? A może spotkałeś się już z taką sytuacją, kiedy nie pozwolono Ci wejść do modnego klubu? Teraz dowiesz się dokładnie, na czym powinieneś się skupić tworząc swój klubowy wizerunek, aby spokojnie i pewnie przejść selekcję przy wejściu.

Właściwy styl i dobrze dobrana odzież

Młode kobiety bardzo często popełniają wiele błędów przy wyborze klubowego stroju. Tak bardzo starają się ominąć kontrolę przy wejściu do klubu, że często noszą coś, co nie odpowiada duchowi imprez klubowych. Warto podkreślić, że do klubu idziesz nie na przyjacielskie spotkania i nie do pracy, ale na relaks, zabawę, flirt i taniec. Świetnie, jeżeli ma to odzwierciedlenie w stylu Twojego ubioru. Ale bez względu na to, jak drogie i markowe są Twoje ubrania, nadal nie wejdziesz, jeśli Twój styl i zachowanie nie będzie pasowało do atmosfery instytucji.

Eksperci od kontroli twarzy często zwracają uwagę na taką opcję. Decydując się na wizytę w jakimś elitarnym klubie, udaj się wcześniej w jego okolicę innego wieczoru i zobacz, w co ubierają się goście, którzy z łatwością przechodzą kontrolę twarzy, a także zauważ, którzy mają trudności. Lepiej poczekać w kolejce godzinę lub dwie i upewnić się, że wtedy będzie można wejść, niż w ogóle nie wchodzić do klubu i zepsuć sobie wieczór.

Jeśli trudno ci połączyć modne rzeczy ze sobą, załóż sukienkę, aby przejść kontrolę twarzy. Oczywiście nie trzeba do tego dobierać długich modeli, aż do ziemi – nie jest to bal maturalny, ale miejsce, w którym oddasz się w całości zabawie w każdy możliwy sposób. Warto preferować sukienkę, która jest umiarkowanie krótka, a jednocześnie ciekawie na Ciebie leży. Niech ma umiarkowane wcięcia i taką samą głębokość dekoltu. Wielu selekcjonerów przyznaje, że nie wpuszcza do klubu zbyt wyzywająco ubranych dziewczyn. Możesz nosić sukienki z cekinami. Wtedy wyróżnisz się z tłumu, a każdy doceni zalety Twojego wyglądu.

Odpowiednie akcesoria i buty

Jednym z najważniejszych elementów stylowego stroju są buty, więc skup się na ich wyborze. Jeśli nie jesteś celebrytką, będziesz musiała nosić szpilki. Oczywiście nie musi to być ekskluzywna, nowa kolekcja, ale mimo to buty powinny wyglądać drogo, nowocześnie i pasować do wybranej sukienki.

Jest mało prawdopodobne, aby ciasne lub zbyt luźne buty przyczyniły się do uczucia pełni szczęścia tego wieczoru, a bez radości w klubie nie ma nic do roboty. Będąc podminowaną lub smutną selekcjoner może to zauważyć i zamiast wpuścić Cię na imprezę zaproponuje Ci zamówienie taksówki do domu. Poza tym taniec wymaga również komfortu i stabilności, mimo wysokich szpilek. W przeciwnym razie będziesz się nudzić przez cały wieczór, a przecież nie o to chodzi w klubowej zabawie.