Garnitur na miarę Warszawa, czyli łatwy sposób na stworzenie idealnej stylizacji

Garnitur na miarę Warszawa, czyli łatwy sposób na stworzenie idealnej stylizacji

Dobór garnituru często stwarza dużo kłopotów. Zazwyczaj kupiony w sklepie, wymaga jeszcze poprawek u krawcowej, tak aby pasował do sylwetki właściciela. Większy kłopot mają ci panowie, którzy mają nieregularną sylwetkę lub ci, którzy pragną w nieoczywisty sposób wyrazić swój styl. Doskonałym pomysłem dla każdego mężczyzny jest garnitur na miarę Warszawa. Dzięki temu rozwiązaniu każdy mężczyzna może zyskać unikatowy garnitur, w którym będzie się prezentować doskonale.

Dlaczego warto zdecydować się na krawiectwo miarowe? Garnitur na miarę Warszawa

Krawiectwo miarowe, bez wątpienia posiada wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest możliwość dobrania idealnego rozmiaru. Dzięki temu garnitur doskonale dopasowuje się do naszej sylwetki. Oczywiście to niejedyna zaleta. Drugą z nich jest możliwość nadzorowania pracy podczas tworzenia garnituru. To właśnie klient wybiera tkaninę wierzchnią, podszewkę czy rodzaj wykończenia. Tworząc tym samym swój własny, niepowtarzalny projekt. Co więcej, tkanina wykorzystana do tworzenia garnituru jest znacznie bardziej trwała niż ta ze sklepu. Dzięki temu garnitury szyte na miarę mogą posłużyć przez wiele lat. Dodatkowo jeśli klient zdecyduje się na drugi garnitur w tej samej szwalni, może bez problemu ominąć proces mierzenia.

Ile kosztuje garnitur na miarę?

Oczywiście podanie konkretnej kwoty byłoby bardzo trudne, gdyż wpływa na nią wiele czynników. Po pierwsze wszystko zależy od tego na jaką szwalnie się zdecydujemy. Każda z nich może ustalać swój indywidualny cennik, dlatego warto zorientować się wcześniej w tej kwestii. Na cenę końcową wpływa oczywiście również to na jaki projekt się zdecydujemy. Tkanina wierzchnia oraz podszewka, również wpływają na koszt całkowity ze względu na to, że poszczególne tkaniny mogą mieć różne ceny produkcji. Zazwyczaj podczas pierwszego spotkania klient otrzymuje wycenę usługi.

Jak wygląda proces tworzenia garnituru na miarę? Mała Szwalnia

Ze względu na to, że proces tworzenia ubrań na miarę może się różnić w poszczególnych szwalniach, przyjrzymy się procesowi Małej Szwalni z Warszawy. Musimy przygotować się na kilka kroków, które należy zrealizować. Na pierwszej wizycie przeprowadzamy rozmowę z pracownikami, którzy chcą się od nas dowiedzieć jakie mamy oczekiwania oraz styl. Następnie wybieramy fason oraz tkaninę i przechodzimy do oddania miary. Pracownicy nanoszą uwagi do projektu na podstawie naszych wymiarów. Na drugim spotkaniu, które odbywa się 3-4 tygodnie później mamy pierwszą przymiarkę, na której można wprowadzić kilka zmian. Wtedy często pracownicy doradzają jakie dodatki wybrać. Na ostatnim spotkaniu następuje kolejna przymiarka, podczas której pracownicy mogą nanieść kilka drobnych poprawek, a następnie odbieramy garnitur.

Dodaj komentarz