Wynajem lasera M22, Light Sheer i Lipo Cryo — profesjonalny sprzęt w niskiej cenie

Wynajem lasera M22, Light Sheer i Lipo Cryo — profesjonalny sprzęt w niskiej cenie

Wynajem lasera jest inwestycją, która szybko przyniesie Ci zysk i wiele zadowolonych klientek. Zabiegi wykonywane przy pomocy profesjonalnego lasera  to obecnie popularna forma dbania o wygląd, która przynosi szybkie i widoczne rezultaty. Jeżeli wprowadzisz go do swojego gabinetu, jesteśmy pewni, że już wkrótce dostrzeżesz zwiększone zainteresowanie swoimi usługami. Wypróbuj laser Lumenis M22, LightSheer lub LipoCryo. Wypróbuj je, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem lasera? 

Każdy z laserów w różny sposób wpływa na poprawę wyglądu i kondycji skóry. Za pomocą Light Sheer klientki pozbędą się niechcianego owłosienia, którego depilacja może sprawić problemy szczególnie w okresie letnim. Zapobiega także bolesnemu wrastaniu włosków w skórę, przez co unikamy dyskomfortu i wielu podrażnień. Po zabiegu skóra nie jest zaczerwieniona i pięknie się prezentuje. Efekt można zauważyć już po pierwszym użyciu! Można pozbyć się aż do 30% owłosienia, a włosy, które odrosną, będą znacznie bardziej miękkie. Wraz z kolejnymi, regularnymi zabiegami wypada ich coraz większa ilość.

Jeśli chcesz poszerzyć ofertę swojego gabinetu kosmetycznego, z pewnością powinnaś pomyśleć o laserze Lumenis M22. Wynajem lasera M22 sprawi, że skóra bez pajączków, zmarszczek i przebarwień będzie w zasięgu Twoich aktualnych i przyszłych klientek. Z pajączkami i przebarwieniami na skórze boryka się coraz większe grono osób. Najlepszą metodą ich usunięcia jest laser. W ich przypadku niezbędna jest siła wiązki lasera, który skutecznie usunie je na zawsze. Preparaty dostępne w drogerii lub aptece mogą nie poradzić sobie z tym trudnym zadaniem.

W przypadku, gdy planujesz rozbudować ofertę zabiegową o urządzenia umożliwiające redukcję tkanki tłuszczowej, z pewnością należy zwrócić uwagę na sprzęt Lipo Cryo. Wykorzystuje się go na problematycznych partiach ciała, takich jak brzuch, uda lub pośladki. Można także używać go w okolicach podbródka. Niezależnie od obszaru, w jakim zostanie użyty, klienci zauważają doskonałe efekty. Wynajem Lipo Cryo jest inwestycją, która pomoże osobom zmagającymi się nadmierną tkanką tłuszczową — wspomaga ich podczas diety i ćwiczeń.

Niskie ceny i korzystne warunki wynajmu — sprawdź, co oferujemy 

Oferujemy niskie ceny na wynajem lasera, dzięki czemu zaoszczędzisz dużą sumę, którą możesz przeznaczyć na dalszą rozbudowę swojej oferty zabiegowej. Wyróżniamy się korzystnymi warunkami wynajmu, a także zajmujemy się naprawą lub wymianą sprzętu, jeśli dojdzie do jego awarii. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz