Co warto wiedzieć o hybrydzie na paznokciach?

Co warto wiedzieć o hybrydzie na paznokciach?

Wszystkie kobiety chcą mieć piękne i zdrowe paznokcie. Czasami droga do tego trwa długo. Trzeba przede wszystkim paznokcie wzmacniać, dostarczając im odpowiednich witamin. Dobrze jest również co jakiś czas robić sobie odżywcze mikstury z oleju i cytryny, które wzmocnią strukturę paznokcia.

Co jest potrzebne do manicure hybrydowego?

Warto pamiętać o pielęgnacji i odżywianiu nie tylko w przypadku paznokci, ale również naszej cery oraz włosów. Dzięki temu będziemy przez długi czas wyglądać młodo i atrakcyjnie. Jeżeli chodzi o paznokcie to często są one dla nas wyjątkowym polem do popisu. Możemy wykonać przepiękny manicure hybrydowy, który będzie trzymał się bardzo długo, a przy tym jest banalnie prosty w wykonaniu. Z pewnością każdy z nas może nauczyć się robić go samodzielnie. Potrzebna będzie lampa UV LED najlepiej o dużej mocy, baza, top, lakiery kolorowe, waciki bezpyłowe i kilka drobnych akcesoriów, które najlepiej jest kupić w zestawie. Dzięki temu o niczym nie zapomnimy. Taki pierwszy zestaw z dobrą lampą może kosztować jakieś 250 zł do 300 zł. Mamy tam wszystko, co potrzebne do wykonania paznokci hybrydowych. Jeżeli nie wiemy od czego zacząć, warto obejrzeć filmiki instruktażowe na kanale YouTube. Z pewnością przekonamy się, że jest to proste. Pierwsze aplikacje mogą być dla nas trudne, ponieważ potrzebna jest tutaj dokładność i precyzja, ale z czasem nauczymy się jak robić to sprawnie. Paznokcie hybrydowe mogą być wykonane na mnóstwo sposobów.

Jak trwała jest metoda hybrydowa?

Dobra rada początek jest taka, aby wybierać raczej lakiery w odcieniu nude czyli beże. Nawet jeżeli nałożymy lakier na paznokcie nieprecyzyjnie i rozleje się on troszeczkę po bokach to nie będzie to tak widoczne jak w przypadku bardziej intensywnych odcieni, takich jak mocny brąz, czerwień czy niebieski. Nauka zawsze bywa nieco trudna, ale warto zachować wytrwałość, a przekonamy się, że możemy samodzielnie wykonywać manicure hybrydowy, który zapewnia nam piękne paznokcie nawet przez 3 tygodnie. Koniecznie trzeba dobrze odtłuścić płytkę oraz zmatowić nieco jej strukturę. Wtedy preparaty będą dobrze się trzymały. Jeśli hybryda będzie wykonana nieprawidłowo to po kilku dniach może zacząć odpryskiwać. Wygląda to nieestetycznie, dlatego najlepiej wszystko zdjąć i zrobić od nowa. Niektóre panie używają do tego frezarki lub acetonu. Frezarka jest lepsza, ponieważ dużo szybciej możemy pozbyć się starego manikiuru. Konieczne są jednak do tego dobre frezy. Dokładność i cierpliwość pomoże nam zarówno w nakładaniu jak i usuwaniu hybrydy, dzięki której możemy cieszyć się estetycznymi paznokciami.

Dodaj komentarz