Po czym poznać dobry sklep internetowy z bielizną?

Po czym poznać dobry sklep internetowy z bielizną?

Jeszcze kilka lat temu zamawianie ciuchów i bielizny przez internet było czymś rzadko spotykanym. Rozwój technologii sprawił jednak, że coraz chętniej decydujemy się na taką formę robienia zakupów. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, aby znaleźć produkty, które Cię interesują. Co więcej, masz o wiele większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Dziś skupimy się na tym, jak poznać dobry sklep internetowy z bielizną. Dobrym przykładem będzie w tym przypadku sklep Lovita. Zobacz, czym wyróżnia się wiarygodny sklep z damską bielizną i jak nie dać się oszukać.

Opinie o sklepie internetowym

Jeśli trafiłaś na jakiś sklep internetowy po raz pierwszy i zastanawiasz się, czy jest on wiarygodny, to sprawdź opinie na jego temat. Opinie zawarte na forach, w mediach społecznościowych oraz w wizytówce Google Moja Firma mogą być bardzo pomocne podczas sprawdzania wiarygodności danej strony. Warto więc sprawdzić, co inne klientki mają do powiedzenia na temat sklepu internetowego z bielizną, na którym aktualnie chcesz zrobić zakupy.

Opinie budują wiarygodność danej marki. Dlatego rzetelny sklep z pewnością zadba o to, aby były one pozytywne. Dla przykładu sklep z bielizną Lovita https://lovita.pl/ może pochwalić się wieloma zadowolonymi klientkami. Podczas przeglądania opinii warto też sprawdzić ich wiarygodność.

Jeśli są one napisane przez anonimowe konta, które w swojej historii mają tylko jedną dobrą opinię o danym sklepie, to powinna się nam zapalić czerwona lampka. To samo tyczy się lakonicznych wypowiedzi typu „polecam”.

Podejście do klienta

Dobry sklep internetowy można poznać po tym, jakie ma podejście do swoich klientów. Jak wiadomo, bielizna jest dość specyficznym produktem w sprzedaży internetowej. Często zdarza się, że panie dobierają zły rozmiar produktu i muszą go oddać. Zadaniem dobrego sklepu będzie zrozumienie takiej sytuacji i zaproponowanie klientce zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu na inny.

Bardzo ważna jest też uczciwość względem drugiej osoby. Jeśli sklep posługuje się zdjęciami produktów, które w ogóle nie odzwierciedlają tego, jak naprawdę wygląda dana rzecz, to znak, że może też oszukiwać w innych kwestiach.

Z tego względu sklep Lovita jest bardzo dobrym przykładem rzetelnego sklepu internetowego z bielizną. Można tam liczyć na miłą i uczciwą obsługę oraz na produkty najwyższej jakości, które swoim wyglądem nie odbiegają od fotografii. Podsumowując – dobry sklep internetowy z bielizną powinien mieć dużo pozytywnych opinii, procesy sprzedażowe powinny przebiegać płynnie, a podejście do klienta powinno być miłe i kulturalne.

17 Comments

 1. No jeśli uczciwością nazywacie podawanie na stronie że produkt dotrze w ciągu tygodnia a okazuje się że idzie 2 msc to pozdro xd

 2. Akurat Lovita jest beznadziejna!!! Towar szedł dokładnie 2 miesiące, a jego jakość to jakaś kpina!!! Nawet jak na towar z Chin, to poniżej jakichkolwiek oczekiwań i przyzwoitości

  1. Lovita.pl nie przysyła zamówionego zamówionego zapłaconego towaru a pieniędzy nie zwracają bo mają swój regulamin który tego nie przewiduje. Radzę trzymać się od oszustów . na tel odpowiada robot a maile w stylu kopiuj wklej

 3. Dlaczego polecacie firmę, która oszukuje ludzi?
  I obstawiam, że nie znajdzie się ani jeden klient. Brak towaru, brak pieniędzy.

 4. O czym Wy piszecie? Jaki rzetelny sklep!!!??? Taki sposob realizowania zamówień nadaje się nawet nie do UOKiK tylko na policje. Czekam na przesyłkę 4 miesiąc. Nie realizują zamówienia, nie chcą oddać pieniędzy, zasłaniają się podanie błędnego adresu, choć w formularzu jest prawidłowy. Nie można odstąpić od umowy kupna…. Oszukanych jak ja klientek są już setki. Takie czyny są w tym kraju zabronione. Sprzedawca zapomniał że w Polsce jest inne prawo niż w Chinach. Będziemy dochodzić swoich praw.

 5. Jeśli chodzi o jakość to nie mam zastrzeżeń ale po pierwsze rozmiarówka zaniżona, po drugie długo idzie przesyłka, po trzecie opinie pod zdjęciami nie są już dla mnie wiarygodne, zdjęcia moim zdaniem wzięte są z AliExpress, po czwarte teoja przesyłka idzie do ciebie od kilku producentów, piąte jak chcesz zrobić zwrot to musisz odesłać na własny koszt do tych wszystkich producentów a lovita nie chce zwrócić ci pieniędzy.

 6. Na bieliznę czeka się trzy miesiące. W komentarzach na facebooku sklep ma zablokowane dodawanie zdjęć. Dla biustu o wymiarach 116-120 cm wysłali stanik z miseczka A

 7. Lovita.pl to najgorsze co może być. Produkty są opłakanej jakości jeżeli o jakiejkolwiek można mówić. Zamówienia przychodzą niekompletne a produkty wadliwe. Opinie rzekomych konsumentów pod zdjęciami to fake.

 8. Tekst godny Pulitzer’a. Lovita to tylko pośrednik a pewnie niedługo okaże się też oszustwem. Przesyłka albo dojdzie albo nie (ja czekam 4 miesiąc)

 9. Oszuści!!!! Ostrzegam wszystkich. Nie zamawiajcie, bo produktów nie otrzymacie. Ja czekam już kilka miesięcy, dzisiaj mi oznajmiono, że nie otrzymam zamówienia, ponieważ za dużo czasu minęło, irracjonalne.

 10. Lovita.pl oszukują klientów. Uważajcie na nich. (Zobaczcie chociażby ich nieuczciwy regulamin)

  Na paczkę czeka się ok 60 dni. Część towaru nie dochodz. Pieniędzy nie zwracają.

 11. Lovita – produkty bardzo niskiej jakości, ponad miesiąc czekania, każdą kategorię produktów odsyła się pod inny CHIŃSKI adres, więc trzeba nadać dużo przesyłek, a pieniądze zostaną zwrócone po dotarciu przesyłek na miejsce.
  Moją opinia na stronie powiększyła ilość opinii na 5 gwiazdek, ale nie została opublikowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *