Jakie są zalety przedłużania włosów? Czy warto to robić?

Jakie są zalety przedłużania włosów? Czy warto to robić?

Przedłużanie włosów to coraz popularniejszy zabieg fryzjerski, na który decydują się panie marzące o bujnej fryzurze. Dzięki takiemu zabiegowi w zaledwie kilka godzin możesz stać się posiadaczką lśniących i długich włosów, które niewątpliwie przyciągną wzrok nie jednej osoby. Obecnie istnieje wiele metod przedłużania naturalnych kosmyków, a do tego zabiegu można używać różnego rodzaju włosów. Zastanawiasz się nad tego typu zabiegiem, ale nie wiesz, czy jest on bezpieczny i jakie są jego zalety? Wszystkiego dowiesz się w poniższym wpisie.

Natychmiastowy efekt

Zapuszczanie włosów do momentu, w którym będą sięgać do pasa może potrwać wiele lat. Oczywiście pod warunkiem, że Twoje włosy są zdrowe i rosną w stałym tempie. Niestety nie wszystkie panie są posiadaczkami takich kosmyków i po prostu ciężko może być im zapuścić bujną czuprynę. W takim wypadku lepszym rozwiązaniem niż czekanie i używanie drogich kosmetyków pielęgnacyjnych będzie wizyta w salonie oraz przedłużenie włosów. Dzięki takiemu zabiegowi możesz otrzymać natychmiastowy efekt długich włosów bez konieczności ich zapuszczania.

Wystarczy, że umówisz się na wizytę u specjalisty i przejdziesz przez konsultację. Podczas niej fryzjer dopasuje metodę przedłużania do stanu Twoich włosów. Następnie wystarczy zamówić odpowiednie kosmyki lub od razu przystąpić do zabiegu, jeśli salon dysponuje odpowiednimi włosami. Zaletą przedłużania włosów jest więc to, że efekt wymarzonej fryzury możesz osiągnąć w kilka godzin.

Bezpieczeństwo

Przedłużanie włosów nie jest zabiegiem inwazyjny. Polega to na tym, że do naturalnych pasm przyczepia się dodatkowe włosy i dzięki temu fryzura nabiera nowych kształtów. Nowoczesne metody przedłużania włosów nie niszczą naturalnych pasm i pozwalają w bezpieczny sposób osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Jeśli taki zabieg przeprowadzi osoba z doświadczeniem, to nie musisz bać się, że Twoje naturalne włosy zostaną osłabione i zaczną wypadać. Przedłużanie włosów pozwala nam uzyskać piękne i długie włosy na okres około pół roku i więcej.

Osoby, w Twoim otoczeniu z pewnością zobaczą różnicę w Twojej fryzurze, jednak efekt jest całkowicie naturalny i ciężko jest rozpoznać, gdzie przyczepione są dodatkowe pasma włosów. Kolejną zaletą przedłużania jest więc to, że nie musisz bać się o zdrowie swoich naturalnych włosów. Nawet po przyczepieniu do nich pasm z dodatkowymi włosami i zdjęciu ich po kilku miesiącach będą one wyglądać dobrze i zachowają dobrą kondycję. Warto więc spróbować odmienić swoją fryzurę w taki sposób.

1 Comment

Dodaj komentarz