Najpopularniejsze stroje kąpielowe tego roku

Najpopularniejsze stroje kąpielowe tego roku

Eksperci od mody wskazali modele strojów kąpielowych, które będą królowały na kąpieliskach i w parkach wodnych w nadchodzącym letnim sezonie 2021 roku. Już teraz wśród blogerek modowych, modelek i celebrytów pojawiają się pierwsze oznaki nowej mody.
Nie powinno zdziwić nas iż modny w zeszłym roku strój kąpielowy z bikini Bowkini, który stał się trendem w zeszłym sezonie teraz także święci tryumfy na tropikalnych plażach, na których wakacje i imprezowa atmosfera trwają całe 12 miesięcy. W tym modnym stroju górna część jest wykonana w formie kokardki. Modelki i instagramowe influencerki Sierra Skye, Jessica Hunt, Sofia Jamora czy Marilyn Melo pozowały w podobnych zestawach marki Oh Polly.
Popularny stał się również biały strój kąpielowy tej samej marki, podobny do medycznej maski na twarz. Make A Splash składa się z dwóch prostokątnych kawałków materiału połączonych cienkimi paskami. W takim przypadku produkt odsłania część klatki piersiowej. Na przykład sfotografowano w nim modelkę pochodzenia chińsko-włoskiego Adele Grisoni.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się również stroje kąpielowe z nadrukiem tie-dye. Gwiazda popularnego reality show Love Island – Ellie Brown została sfotografowana w niebieskim bikini we wspomnianym stylu. Inna gwiazda telewizyjna, Zara McDermott, udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, w którym pozowała w różowym komplecie ze spodenkami kąpielowymi z wysokim stanem.
Poza tym w ostatnim roku celebrytki pokochały jeansowe bikini. Mowa o dwuczęściowym zestawie Daisy Denim od firmy Fashion Nova. Należy zauważyć, że stał się on popularny dzięki brytyjskiej modelce Loan Love, która zamieściła zdjęcie we wspomnianym produkcie na swoim Instagramie. Zdjęcie zostało zrobione podczas wakacji w Cannes.
A to tylko część stylizacji, które w tym roku wciąż nie straciły na aktualności.
Jeżeli jednak chcesz dobrze przygotować się do sezonu letniego już teraz zacznij przeglądać ciekawe zestawienia najpopularniejszych strojów kąpielowych. Z pomocą, oprócz porad ekspertów, instagramowych influencerek oraz stron internetowych prezentujących aktualne modowe trendy, mogą przyjść także porównywarki cen, takie jak ceneo lub skąpiec.
Serwisy te oferują miesięczne zestawienia produktów, które są najczęściej wyszukiwane i porównywane. Strony te tworzą swoje rankingi na bazie zachowania swoich użytkowników przez co możesz mieć pewność, że zestawienia te realnie odzwierciedlają aktualne trendy wśród kobiet. Warto jest skorzystać z ich pomocy przy podejmowaniu decyzji zakupowych.